Чт. Фев 8th, 2024

В операційній системі Linux відсутній системний реєстр, такий механізм зберігання конфігурацій та парметрів роботи комп’ютера на операційної системи в цілому, використовується тільки в ОС Windows.

Замість системного реєстру в Linux використовується конфігураційні файли у вигляді тектового файлу, которий досить легко змінюється і редагується, що дозволяє правильно налаштувати роботу на управління комп’ютером на ОС.

Такий механізм дозволяє досить швидко відновити працездатність операційної системи під час збоїв та невдалих помилок. Так як операціна система Linux являє собойю модульну ОС, тобто один елемент можна замінити іншим, при цьому такі зміни не впливают на працездатність ОС.

Але, нажаль, існують мінуси відсутності централізованої бази данних і вони полягають у тому, що достить складно запустити программу на виконання – це потребує деяких знань або наявність спеціалізованного программного забезпечення.

От content

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Обнаружен блокировщик рекламы! Пожалуйста, обратите внимание на эту информацию.

We\'ve detected that you are using AdBlock or some other adblocking software which is preventing the page from fully loading.

У нас нет баннеров, флэшей, анимации, отвратительных звуков или всплывающих объявлений. Мы не реализовываем эти типы надоедливых объявлений! Нам нужны деньги для обслуживания сайта, и почти все они приходят от нашей интернет-рекламы.

Пожалуйста, добавьте tehnar.info к вашему белому списку блокирования объявлений или отключите программное обеспечение, блокирующее рекламу.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock